• Zakończenie :)

Rok szkolny 2023/2024 w klasie IVa to nie tylko kartkówki, sprawdziany czy prace klasowe. Uczniowie cały rok rywalizowali ze sobą w konkursie szachowym zorganizowanym przez swoją koleżankę Martynę Kochan. Martynka wykorzystała każdą ,, wolną " chwilę, by przeprowadzić kolejną rundę. Skrupulatnie notowała punkty i dziś ogłosiła wyniki. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę wykonaną własnoręcznie przez Martynkę- figurę szachową ulepioną z gliny oraz słodkości 🍭🍬🎁♟️. Dziękujemy Martynce za to doświadczenie!!! 🥰👍

• Wycieczka :)

Uczniowie klasy 5b i 5d odkrywają Polskę 🇵🇱 Tym razem Szlakiem Piastowskim… Uczniowie zwiedzili Skansen w Dziekanowicach, gdzie mogli odbyć krótką podróż w czasie i zobaczyć żywą, XIX-wieczną tradycyjną wieś wielkopolską, Gniezno i jego najpiękniejszy zabytek Katedrę Gnieźnieńską oraz gród w Biskupinie. Ponadto uczniowie odwiedzili park dinozaurów - wędrując ścieżką edukacyjną uczniowie obejrzeli kilkadziesiąt modeli prehistorycznych gadów. Uczniowie mieli również czas na zabawę i odpoczynek. To była udana wycieczka, pełna wrażeń i atrakcji ☀️

• Odwozy !

21 czerwca apel godzina 9.00 😊

Odwóz  dzieci dojezdnych 10.45‼️

• Laureaci....

• Uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, odbyło się 12 czerwca 2024 roku w Szczecinie. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy laureaci konkursów z województwa zachodniopomorskiego. W wydarzeniu tym uczestniczył uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Myśliborzu- KORNEL LENCZEWSKI z klasy VII b, wraz z rodzicami. Kornel uzyskał tytuł Laureata Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, został nagrodzony medalem i dyplomem laureata przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, pana Pawła Palczyńskiego. Bardzo cieszy sukces ucznia naszej szkoły i zaszczytne miejsce w gronie najlepszych. Gratulacje dla Kornela, rodziców i nauczyciela uczącego wiedzy o społeczeństwie.

Wychowawca kl. 8b

• Innowacja :)

W roku szkolnym 2023/2024 kontynuowano realizację innowacji pedagogicznej ,,Jestem Artystą". Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod pracy, uczniowie rozwijali swoje talenty plastyczne i wykorzystywali swoją wyobraźnię do tworzenia wielu ciekawych i oryginalnych dzieł artystycznych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Biwak w klasie ;)

• Klasa 6b z powodu przecudnej i sprzyjającej pogody ⛈️☔🌦️biwakowała w swojej klasie.
            Na naszym pikniku, dzięki rodzicom, a w szczególności Pani Oli, nie zabrakło pysznej pizzy 🍕, frytek 🍟 i innych pyszności 🍩🍰🍪.
            Było pysznie i wesoło.

• Wycieczka :)

• Dnia 6 czerwca klasa 8a wraz z wychowawcą i  wybranymi rodzicami  wybrała się na wycieczkę pieszą nad Jezioro Mysliborskie.  Celem była  integracja klasy poprzez wspólnie spędzony aktywnie czas na łonie natury. Było ognisko, pieczenie kiełbasek, zabawy sportowe ,towarzyskie oraz pizza. Było smacznie i  wesolo, co widać na fotorelacji. Wielkie brawa i podziękowania  dla mam za świetną organizację i czas spędzony wspólnie z nami!!!

• Konkurs :)

• WIELKA PODRÓŻ LEONIDA TELIGI

Dnia 11 maja b.r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny pod hasłem: "Wielka Podróż Leonida Teligi". Do konkursu przystąpiło 172 uczniów klas IV - VII . Jury w składzie: p.Katarzyna Zimmer, p.Dorota Pietruk  i p.Marzena Górka wyłoniły zwycięzców.

Wyniki:
            I miejsce - Szymon Operacz kl. Vd i Julia Dubajko kl. Va

II miejsce - Jakub Bierówka kl. IVc i Gabrysia Przepiórka kl. Vb

III miejsce - Wojtek Szymczak kl. Va i Amelia Wolf kl. Vd .

GRATULUJEMY!!

Organizatorzy: p.Izabela Kowalska i p.Elżbieta Sorokowska

• Dzień Dziecka w klasie IV a :)

• Uczniowie klasy 4a dziś obchodzili Dzień Dziecka 🎉🥰.   Postanowiliśmy spędzić go nad naszym pięknym jeziorem. Może pogoda nie była idealna, ale humory wszystkim dopisywały, świetnie się bawiliśmy. Najpierw zostaliśmy przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa na wodzie. Następnie udaliśmy się w rejs po akwenie Jeziora Myśliborskiego. Każdy mógł zasiąść za sterami. Stworzyliśmy niezłą piracką bandę 🚣🙈!!! Po powrocie do portu, dzielny Staś rozpalił ognisko, upiekliśmy kiełbaski, które szybko zniknęły 🍽️🤤! Następnie był czas na zawody sportowe, które pozwoliły ,,przeczołgać " wychowawczynię 🤭🤣.  W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na placu zabaw, by jeszcze chwilę poszaleć 🤸🤼!!! To był naprawdę udany Dzień Dziecka 👍🥰!

• Wybory :)

• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 4 czerwca 2024 r. odbędą się wybory do SU . Głosować będą klasy III oraz IV - VII .

Kandydaci:
            Kaja Karwecka kl.VII a
            Anna Waliłko kl.VII b
            Maciej Bazan kl.VII c
            Weronika Zajączkowska kl.VII d

Wybierzcie najlepszą kandydatkę lub kandydata!!

Opiekun SU: Izabela Kowalska

• Konkurs :)

• 📝 Mistrzynie Ortografii w kl.4-8 w roku szkolnym 2023/2024 nagrodzone  przez Pana Dyrektora:

✒️Amelia Szydeł 4b,

✒️ Hanna Jabłońska 5c,

✒️ Lena Matczak 6c,

✒️ Martyna Kawka 7c,

✒️ Maja  Wiśniewska 8a.

Gratulujemy zwyciężczyniom   👏👏

• Wycieczka :)

• 👉 23 i 24 maja uczniowie z kl. 6b i 6c odwiedzili województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności dwa piękne miasta: Toruń i Bydgoszcz. Dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat ich historii.
            Atrakcji było mnóstwo, m.in.: Planetarium, Dom Legend Toruńskich, warsztaty piernikarskie, Muzeum Mydła i Historii Brudu.
            Największym zaskoczeniem okazało się zwiedzanie pruskiej twierdzy 👉 FORTU IV, nawiedzanego przez 👻👻
            To był super wyjazd i wspólnie spędzony czas 🙃