• Dzień Babci i Dziadka 1 c :)

• Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego klasa Ic uczciła ten dzień w szczególny sposób.

Dnia 19 stycznia 2023 roku dzieci przygotowały program artystyczny z okazji z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści wyrecytowali piękne wiersze, zaśpiewali piosenki i zatańczyli. Po występach dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom przepiękne własnoręcznie zrobione prezenty. Na koniec czekał na wszystkich pyszny poczęstunek 😊

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 1 D!

• Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. Właśnie z tego powodu wnuczęta z klas 1 D podziękowały swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 1 a!

• Dla wielu z nas babcia i dziadek to najbliższe i najważniejsze osoby w życiu.

Nic zatem dziwnego, że daty 21 i 22 stycznia są w naszym kalendarzu niezwykle istotne.

Uczniowie klasy 1a szczerze podziękowali za pomoc, radość i wsparcie.

Wdzięczność wyrazili w wyjątkowy sposób, obdarowując ich wierszem, piosenką i upominkiem.

• SP3 górą !!

• Dziś uczniowie naszej szkoły zdobyli mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej chłopców igrzysk młodzieży szkolnej.

W składzie zwycięskiej drużyny znaleźli się : Chałupka Maciek, Kaczmarek Borys, Wolski Michał, Ziemkiewicz Mateusz, Boratyński Kornel, Major Szymon, Pacześny Wiktor, Pasturczak Igor, Kuszko Kacper, Nowicki Marcel, Jaskólski Igor.