• Dziękujemy !

• ,, Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,że tylko to wszystko, co robimy dla innych,jest tym, co naprawdę warto robić”

Carroll Lewis

Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele klas 0-3 dziękuje za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do organizacji wspaniałego Dnia Dziecka dla naszych najmłodszych.

Składamy najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej działalności i okazaną nam życzliwość. Dzięki Państwu mogliśmy zrealizować nasze cele i zamierzenia.

Katarzyna Pawlowska

Sala zabaw "Elefunek"

@ZamkiDmuchaneLipiany

• Wycieczka :)

• Rankiem 29 maja grupka uczniów z klas 2d, 5b i 5c wraz z p. Anną Sobolewską wyruszyła poznać Poznań.

Na początku naszej trasy odwiedziliśmy Ostrów Tumski - jedyną pozostałą z licznych niegdyś w Poznaniu wysp na Warcie.

Tam niemałe wrażenie zrobiła na nas Bazylika Archikatedralna, która jest miejscem pochówku pierwszych władców Polski i przypuszczalnym miejscem chrztu Mieszka I.

Tam zaczęła się również nasza zabawa w detektywów, gdzie wraz z przewodnikiem Piotrem szukaliśmy sprawców porwania poznańskich koziołków.
            Następnie zwiedziliśmy Stare Miasto, farę i przepiękne zakamarki Poznania. Pojedliśmy również rogali Świętomarcińskich 🥐.

Na koniec odwiedziliśmy Muzeum Pyry, w którym to dowiedzieliśmy się wszystkiego o pyrach. Nie zabrakło również warsztatów kulinarnych zakończonym degustacją pieczonych ziemniaków.

🥔🥔🥔
            To był piękny słoneczny☀️ dzień spędzony w stolicy Wielkopolski.
            Poznaniu do zobaczenia.

• TURNIEJ CZWÓREK :)

• W dniu 26.05.23 w naszej szkole odbył się turniej czwórek w piłkę nożną . W dwóch kategoriach wiekowych udział wzięło ponad 90 zawodników .

Zespoły grały pod nazwami zespołów ligi angielskiej.

W kategorii klas 2-5 rywalizację wygrali zawodnicy Manchesteru City w składzie :

-Bruno Kutrzuba 👏
            -Stanisław Pakiet 👏
            -Aleksander Śliwiak 👏
            -Aleksander Warcholiński 👏

Natomiast w klasach 6-8 wygrała druga ekipa z Manchesteru czyli United w składzie :

-Maciek Chałupka 👏
            -Błażej Major 👏
            -Szymon Major 👏
            -Marcel Nowicki 👏

Gratulacje dla wszystkich zawodników ! 👏👏

• Szkolne Koło Biologiczne w akcji!!!

W dniu 9 maja w ramach współpracy z Nadleśnictwem Myślibórz członkowie koła wykonali nasadzenia drzew w okolicy naszej szkoły. W tym celu wykorzystano sadzonki dębu szypułkowego, jarzębu pospolitego oraz brzozy brodawkowatej.

Serdecznie podziękowania dla uczniów i pracowników nadleśnictwa.

• Głosujemy !!!

• Drodzy rodzice to dla waszych dzieci można wygrać sprzęt sportowy !

Pamiętajcie potwierdźcie głos w e-mail!!

WAŻNE

Aby głos był ważny należy kliknąć w link potwierdzający, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail.

Z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos.

Aby łatwo znaleźć swój film, skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę szkoły.

Gramy fair play! Wszystkie głosy są weryfikowane.

Głosowanie trwa do 24 maja 23:59

Zbierajcie siły, zwerbujcie do głosowania przyjaciół, rodzinę, kolegów, sąsiadów!

Każdy głos się liczy!

#pho3nixactiveschool #glosowanie #konkurs

• Konkurs matematyczny :)

• Wyniki szkolnego konkursu Szkolny Mistrz Rachunku:

Na poziomie klas czwartych : Błażej Kuczyński, klas piątych Zuzia Szokaluk, poziomie klas szóstych Adrian Ligęza, na poziomie klas siódmych Michał Chmielewski!!!

Gratulacje !!!

• Konkurs :)

• Podczas uroczystości obchodów tygodnia bibliotek   w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Mysliborzu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Zdrowy styl życia znam i o siebie dbam"

I miejsce Nela Świątek kl.3c

wyróżnienie Jakub Kępiński kl. 3c

Gratulujemy!

• Informacja

• W związku z poleceniem organu prowadzącego o podjęciu odpowiednich działań związanych z dokonaniem wewnętrznej weryfikacji  i ewaluacji systemu reagowania placówkina wszelkie zagrożenia, w tym o takim charakterze, które mogłaby wywołać osoba z zewnątrz,mając na celu stworzenie zagrożenia dla zdrowia i życia wszystkich przebywających na terenie placówki oraz wydarzeniami jakie miały miejsce w Domu Dziecka w Tomisławicach, podjąłem decyzję o wydaniu zarządzenia mającego na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych uczniów.Spotkało się to z ostrą krytyką ze strony grupy rodziców i brakiem zrozumienia moich dobrych intencji.

Informuję, że szkoła jest otwarta w czasie przerw. Podczas lekcji od godziny 8.00 do 14.25 drzwi szkoły  zamknięte.

Wejście rodziców/prawnych opiekunów jest możliwe  po przedstawieniu się i uzasadnieniu powodu wejścia do placówki  osobie obsługującej domofon lub znajdującej się przy drzwiach wejściowych.

Wszyscy mamy na uwadze dobro dzieci,  prosimy zatem rodziców/prawnych opiekunów   o zrozumienie i ograniczenie przebywania na terenie szkoły.

Roman Rutkowski