• Uwaga!!!

• Dyrektor szkoły informuje, że od poniedziałku tj. 16.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta do 25.03.2020 r. !

W dniach 12-13.03.2020 r. szkoła zapewni  opiekę tylko dla uczniów , którzy nie mogą mieć zorganizowanej opieki w domu przez rodziców.

Aplujemy jednak , by w miarę możliwości nie posyłać dzieci do szkoły już od jutra.

• Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

• 31 stycznia br. uczniowie kl. 8b i 8d wraz z wychowawcami zostali zaproszeni do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, który znajduje się w Myśliborzu.

Uczniowie podziwiali jasełka w wykonaniu wychowanków z Domu Alberta. Na scenie pojawili się Maryja i Józef w otoczeniu pastuszków i dzieci, które składały dary Jezusowi. Przygotowany został także ciekawy montaż słowno – muzyczny dotyczący świąt czy indywidualne występy artystów, pokazujące ich zdolności wokalne, czy taneczne.

Spotkaniu towarzyszyło wspólne kolędowanie. Był to mile spędzony czas w świątecznej i magicznej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zobaczyć, jak wiele pracy i zaangażowania wkładają dzieci, które posiadają poważne problemy zdrowotne, by wystąpić na scenie przed publicznością.

Szczególne podziękowania za zaproszenie kierujemy w stronę dyrektora, pana Piotra Rampały i nauczycieli pracujących w tym ośrodku. To były piękne i wzruszające odwiedziny.

S. Jabłońska, L. Stawiarska

• Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego przypominamy:

*należy bezwzględnie przestrzegać zasad higieny osobistej, w tym prawidłowego i częstego mycia rąk (instrukcja poniżej);

*pozostawania w domu w trakcie choroby (głównie, gdy jej objawy wskazują na przeziębienie lub grypę)

*wracać większą uwagę na objawy przeziębienia i grypy, a w przypadku ich występowania NIE WYSYŁAĆ DZIECI do szkoły.

* w przypadku zauważenia objawów przeziębienia, gorączki itp. prosimy o pilny kontakt zPowiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Myśliborzu pod nr. tel. 957475616 lubtel. alarmowy po godz. 15:00 - 784689783.

Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami o zagrożeniach związanych z koronawirusem na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego - https://gis.gov.pl/

• Premiera „Królowej Śniegu” w klasie II a

W dniu 5.02.2020 r. w klasie II a odbyła się premiera przedstawienia pt. ”Królowa Śniegu” dedykowana babciom i dziadkom.

Młodzi artyści przygotowywali się do niej na cotygodniowych zajęciach teatralnych.

Wszyscy świetnie się bawili.

Mariola Skura

• Uczniowie SP3 w Galerii Przepraszam - Tworzę się oraz w Be Happy Museum

• Klasa 5d i 8f w Szczecinie Uczniowie zwiedzili, stawali się "żywymi rzeźbami", "wchodzili w obrazy", brali udział w warsztatach, tworzyli animacje.... świetnie się bawili w Galerii Przepraszam - Tworzę się oraz w Be Happy Museum— w Be Happy Sweet Art & Illusion Museum (Szczecin).

• Zbiórka świeżaków :)

• Samorząd Uczniowski od jutra zaprasza do pomocy w zbiórce świeżaków dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Myśliborzu. Akcja trwa do 21 stycznia.

Zebrane świeżaki mają być prezentem mikołajkowym dla potrzebujących naszego wsparcia dziecięcych przyjaciół.

• Musical "Przygoda w krainie Oz"

• Dnia 11.12.2019 r. oglądaliśmy musical „Przygoda w krainie Oz” w Filharmonii Gorzowskiej, podczas którego na scenie występowała jedna z naszych koleżanek – Wiktoria Waleniak.

W czasie spektaklu stawaliśmy się świadkami odkrywania przez bohaterów rzeczy najważniejszych – kim są, czego pragną i czym jest dla nich szczęście. Wspólnie z Dorotką, małym Toto, Strachem na Wróble, Blaszanym Drwalem i Tchórzliwym Lwem odkrywaliśmy również, że największa magia kryje się w rzeczach i słowach najprostszych, zaś to, co zdaje się wielkie i wszechmocne – bywa czasami zwykłą maskaradą.

​Uczniowie kl. Vb z wychowawczynią

• Wigilia 1 b :)

• Wigilia w klasie 1b przygotowana przez rodziców.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku

• Nasza Trójka na wernisażu :)

• Nasza Trójka na wernisażu

Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży -2019

Dnia 14 grudnia 2019r. o godz.12.00 w Galerii „M” Muzeum Pojezierza Myśliborskiego odbył się Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży- Myślibórz 2019.

Nasza szkoła również gościła na tym niezwykłym, gminnym wernisażu.

Wyróżnionych zostało łącznie 56 uczniów, w tym z klas IV-VII 42 uczniów.

Pod opieką swych nauczycieli plastyki p. Izy Kowalskiej i p. Eli Sorokowskiej odebrali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

Na zakończenie był słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia.

Wystawa prac czynna będzie do połowy lutego 2020r. , na którą zapraszamy wraz z uczniami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie-E.Sorokowska