• Klasa I D

• Klasa I D wzięła udział w warsztatach kulinarnych, na których poznała tajniki przyrządzania pierogów.

Lepienie pierogów, to nie lada wyzwanie, ale także rewelacyjna zabawa.

• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 28.11.2022 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Dzień Misia oraz konkurs "Mój Przyjaciel Miś". Zadaniem uczniów było upodobnienie się do swojego pluszaka. Wśród licznych uczestników grup 0 - III i klas IV - VIII znalazło się liczne grono wielbicieli maskotek.

• Mikołajki !

• MIKOŁAJKI

Dnia 5 i 6 grudnia b.r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Wysłannicy Mikołaja: Krystian i Kacper oraz Śnieżynki: Basia, Emilka, Karolina, Lena, Oliwia i Laura; rozbawiali dzieci i dorosłych swoim uśmiechem, przynosząc radość wszystkim, którzy zaprosili świątecznych gości do klas. Dziękujemy Rodzicom i Wychowawcom - Samorząd Uczniowski

• Budżet Obywatelski !

• Drodzy Rodzice! Jak co roku, w grudniu głosujemy na projekt w budżecie obywatelskim na projekt, który będzie służył nam mieszkańcom na co dzień. Tym razem nasza szkoła potrzebuje Państwa pomocy. Udowodniliście już nie raz, że możemy na Was liczyć. A razem osiągniemy to, co zamierzamy.

Mamy tak wiele dzieci w naszej szkole- od tych najmłodszych w zerówce, do starszych w klasach I-III i IV-VIII, a tak naprawdę nasze dzieci nie mają przy szkole żadnego miejsca do zabawy, a właśnie w szkole spędzają większą część swojego życia. Pomóżcie więc w stworzeniu dla NASZYCH DZIECI miejsca wspólnych, twórczych zabaw. Rada Rodziców zgłosiła projekt,, Naukowy plac zabaw przy SP3". Co to jest? Przede wszystkim na tym placu dzieci będą uczyły się poprzez zabawę i eksperymenty. To miejsce które posłuży CAŁYM RODZINOM we wspólnym spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zagłosować może każdy mieszkaniec Gminy Myślibórz- od najmłodszego do najstarszego. Dzieci przyniosą do domu karty do głosowania. Prosimy zagłosować za siebie, za dzieci jako Rodzice i za innych członków rodziny. Mogą to być wszyscy, sąsiedzi, znajomi.

Pomóżcie nam!

Stwórzmy plac zabaw dla naszych dzieci.

Karta do głosowania i druku w załączniku.

karta_do_glosowania_naukowy_plac_zabaw_SP_3.pdf​​​​​​​

• Innowacja "Z Froeblem w drugiej klasie"!

• Klasa 2D wraz z wychowawcą Adrianna Prygoń, kontynuuje swoją przygodę z F. Froeblem pod nazwą innowacji " Z Froeblem w drugiej klasie". Zapraszamy na film z zajęć, które odbyły się w październiku oraz listopadzie.